Informacje

  • Firma Panfil DDD
  • Strona internetowa: panfil-ddd.pl
  • Usługa: pozycjonowanie, google ads
  • Lider projektu: Wojciech Bogusz

Brief projektu

Firma DDD Andrzej Panfil specjalizuje się w profesjonalnych usługach dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji, oferując szeroki zakres działań mających na celu zwalczanie szkodników i zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego w różnych środowiskach. Z dumą świadczy usługi od wielu lat, korzystając z najnowszych technologii i metod eliminacji szkodników, które są zarówno skuteczne, jak i przyjazne dla środowiska.

Celem projektu było zwiększenie widoczności firmy w wyszukiwarkach i maksymalizacja liczby zapytań ofertowych od potencjalnych klientów. Firma do tej pory prowadzona była przez agencję która miała problem z wyszczególnieniem jakie prace na projekcie były realizowane.

Pozycjonowanie

Przeprowadziliśmy dogłębną analizę słów kluczowych oraz optymalizację treści na stronie internetowej Firmy DDD, aby lepiej odpowiadała na zapytania użytkowników wyszukiwarek. Działania SEO objęły również ulepszenie aspektów technicznych witryny, takich jak szybkość ładowania, responsywność oraz struktura linkowania wewnętrznego, co miało na celu poprawę ogólnej użyteczności strony i jej pozycji w wyszukiwarkach.

Dzięki skoncentrowanym działaniom SEO, strona Firmy DDD znacznie poprawiła swoją widoczność w wyszukiwarkach dla najważniejszych fraz branżowych. To przyniosło wzrost organicznego ruchu na stronie oraz zwiększenie liczby zapytań ofertowych od potencjalnych klientów.

Google Ads

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy spersonalizowane kampanie Google Ads, kierując reklamy do użytkowników aktywnie poszukujących usług dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Kampanie były optymalizowane pod kątem maksymalizacji ilości konwersji, z uwzględnieniem słów kluczowych, celowania demograficznego i geograficznego, aby dotrzeć do najbardziej odpowiedniej grupy docelowej.

 

Kampanie Google Ads przyniosły natychmiastowy wzrost widoczności Firmy DDD w wynikach wyszukiwania, generując znaczący ruch kierowany bezpośrednio na stronę oraz zwiększając liczbę zapytań ofertowych. Dzięki precyzyjnemu targetowaniu, kampanie te efektywnie przekonwertowały zainteresowanie na konkretne zapytania, dostarczając firmie wartościowych leadów.

Podsumowanie

Dzięki zastosowaniu skutecznych strategii marketingu cyfrowego, Firmy DDD Andrzej Panfil zyskała silną pozycję w branży DDD online, co pozwoliło na dotarcie do szerszego grona klientów i umocnienie pozycji rynkowej. Nasze działania potwierdziły, że odpowiednio zaplanowane i realizowane pozycjonowanie oraz kampanie reklamowe są kluczowe dla rozwoju firmy w cyfrowym świecie.

google-analytics
ahrefs-logo
hotjar-logo
gcloud
clockify_logo_white_subtract
trello-logo

ENOBO SP. Z O. O. ul. Nad Nielbą 39B/4, 62-100 Wągrowiec NIP: 7662011348 REGON: 527940436

Copyright © 2024

Zajrzyj do nas